«Частіше фотографуйте нас з дітьми»: звернення молодої матері до батьків

Австралійська мама Софі Кашья написала пост, адресований чоловікам, із закликом фотографувати жінок, коли ті проводять час з дітьми.

«Дорогі чоловіки, фоткайте. Блін, фоткайте, в кінці кінців. Ми ж цілими днями намагаємося зафіксувати всі ці прекрасні моменти, коли ви спілкуєтеся з дітьми.

Так ось, якщо раптом ви побачите, як хтось із нас проводить час з дитиною – ідеальний, гарний і природний кадр – візьміть і зробіть  фотку!

Сфотографуй її. Неважливо, як вона виглядає або говорить, що не хоче фотографуватися, все одно зроби цей кадр. Може бути, ти не знаєш про це зовсім, але: вона постійно фотографує – тебе, сім’ю і ваше життя, і на цих фотографіях немає її. Ваші діти не побачать на цих знімках ту, що стоїть по той бік камери.

Сфотографуй її. Нехай без макіяжу, з брудним волоссям або в заляпаний старій футболці – дітям буде все одно, особливо коли її більше не буде з ними, і їм захочеться поглянути на неї.

А що буде мати значення – так це те, що ти захотів її сфотографувати ось так, зберегти цей момент, зберегти образ жінки, яку ти любиш. Жодна жінка не захоче, щоб ретроспектива її життя складалася з Селфі.

Так що роби кілька кадрів кожен день. До народження дітей і після »

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: