Вівторок, 3 жовтня

5 Знаків Зодіаку, життя яких зміниться в листопаді

У листопаді зміни принесе ретроградний Уран і його аспекти. Планета подбає про те, щоб життя не здавалося занадто прісним. Особливо сильно штормитиме фінансову сферу. Але хто попереджений, той озброєний: якщо вдасться проявити мужність і витягти необхідні уроки, з’явиться шанс змінити своє життя на краще. 

Телець

Листопад кардинально змінить життя Тельців. 5, 10, 17 і 28 листопада очікуються аспекти Урана до Венери. За словами астрологів, аспекти будуть нейтральними, а значить, все залежить від того, на що цей Знак буде налаштований.

Саме час позбутися від негативних установок. Якщо Тельці будуть впевнені в стабільності свого життя і захочуть спробувати щось нове, щоб внести в звичний побут різноманітність, метаморфози їх порадують.

Якщо ж вони будуть боятися змін і міцно триматися за звички, то на зміну позитивним перетворенням прийдуть проблеми. Особливо здивує місяць Тельців-матеріалістів, які заперечують все, крім фактів. Уран може зіштовхнути їх з проявом непізнаних сил. Це змінить світосприйняття Тельців.

Овен і Скорпіон

Ближче до кінця місяця, 24 листопада, опозиція Урана і Марса струсоне представників Овна і Скорпіона. На жаль, але аспект планет принесе неприємні зміни. Якісь раптові ситуації змінять плани або повністю розвернуть життя.

Овнам експерти радять уникати ризику і бути більш пильними. Не рекомендується впроваджувати нові завдання, крім необхідних, займатися екстремальним спортом, ризикувати чужими грошима, брати участь в авантюрах. Життя може показати Овнам, що проти їх сили завжди знайдеться інша сила. Краще зрозуміти це відразу, не чекаючи зіткнення з обставинами.

Активність і амбіційність Скорпіонів в кінці місяця навряд чи допоможе досягти бажаного, зате допоможе нажити ворогів або зруйнувати свою репутацію за власно ж необережності.

Астрологи радять контролювати емоції, не приймати поспішних рішень, не вступати в суперечки, відмовитися від ініціативи. В іншому випадку життя різко зміниться: плани зірвуться, а замість них прийдуть проблеми, які потрібно буде вирішувати.

Терези й Козеріг

Терезам і Козерогам аспект Урана і Сонця (26 листопада) і Урана і Венери (28 листопада) принесуть щасливі зміни.

У представників Знака Терезів настає час, коли дуже важливо залишатися реалістами. Це допоможе уникнути полону ілюзій. Осінні тумани на цей раз будуть не тільки зовні, але і всередині: помилки, надумані стpахи, помилкові переконання вишикуються в чергу, щоб нанести візит.

Терезам рекомендується оновити енергетику. Саме час попрацювати з біополем, щоб налагодити своє життя і перейти на новий виток розвитку.

У Козерогів почнеться смуга фінансових злетів, але під впливом ретроградного Урана вона може злегка захмаритися необхідністю важливих, але раптових витрат. Знизити негативний ефект допоможе будь-який талісман.

В іншому планети доброзичливо налаштовані до Козерогів, тому можна очікувати різке збільшення удачі, особливо в другій половині місяця. Найголовніше – не розтрачувати енергію на незначні справи.

Джерело

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.