10 історій про те, чому не варто поспішати з висновками

Життя непередбачуване, тому не варто дивуватися, якщо ви раптом були неправі у своїх переконаннях або очікуваннях. Це абсолютно нормально, хоча часом і нелогічно.

10 «підслуханих» історій, які переконливо доводять, що далеко не всі люди на світі влаштовані так, як ми звикли вважати.

1. Думаєте, зовнішність у дівчини – це головне? А ось і ні. Моя подруга вийшла заміж завдяки почуттю гумору. У неї маленькі груди, тому вона використовує всілякі підкладки та пуш-ап. Були ми з нею на пляжі, вона граціозно струснула плед і в цей момент з неї злітає верх купальника разом з псевдогрудьми. Вона промовила: «Ніфіга собі, вітер ліфчик аж з цицьками забрав!» Хлопець поряд так реготав, що йому стало погано, довелося допомагати. Через тиждень він освідчився подрузі.

2. Принципово не даю жебракам гроші. Вважаю їх всіх шахраями. Але якось раз бачив, як бездомний чоловік, для якого, очевидно, нормальна трапеза – це рідкість, годував бродячих собак. І не просто тому що безхатьки до нього підбігли, а цілеспрямовано ходив і шукав бідолах. Це мене сильно зворушило, я нагодував його, періодично з ним бачуся і допомагаю. Він хороша людина з важкою долею. Шкода, що ця сама доля часом буває несправедлива.

3. У мене сліпий син. Довго ми не знали з дружиною, як познайомити його за світом і навчити жити, не відчуваючи своїх недоліків. Друг порадив відправити його до художнього гуртка. Спочатку ми поставилися до цього скептично, але вже через півроку вчителі сказали нам, що у дитини явний талант, так як він може малювати те, чого не бачить, але відчуває на дотик. Зараз його малюнки потрапляють на виставки, а кілька з них вже купили іноземці. Тому, щоб у вас не відбувалося в житті, не здавайтеся, ви завжди зможете знайти вихід.

4. Вважав одну дівчину страшною, вирішив її потролити. Створив в соцмережі фейкову сторінку хлопця, додався до неї, щоб закохати в себе, покликати на зустріч і не прийти на неї. Після переписки зрозумів, що вона божественна і закохався.

5. Вперше залишився ночувати у своєї дівчини. Так як вона у мене вічно на дієті, то я вирішив побігти на кухню посеред ночі, щоб не ображати почуття тих, що худнуть. Заходжу на кухню, відкриваю холодильник, беру каструлю і раптом з-за спини чую хрипкий голос: «Що, жереш?» Каструля летить на підлогу, я обертаюся і бачу величезного папугу в клітці, який повторює: «жереш, жереш!» Дівчина стоїть в коридорі та плаче від сміху. А ще кажуть, ніби тварини нічого не розуміють.

6. Мій чоловік завжди був небагатослівний і стримував свої почуття, не могла домогтися, щоб він мені сказав «я тебе люблю». Ось і подруги кажуть, мовляв, «він у тебе якийсь кам’яний». А я сама знаю, яка він насправді сентиментальна особистість. Не так давно помітила, що він носить у себе в гаманці паперову трояндочку-орігамі, яку я зробила на нашому першому побаченні. І так дбайливо до неї ставиться, боїться пошкодити.

7. Здається, я запрацювався. Півгодини тарабанив у двері і вимагав мене впустити, пропуск не працює, чую голоси, але мене ніхто не впускає. Кричу: «Я ваш начальник! Вимагаю відкрити двері! »Знову нашіптування. Нарешті відкриває переляканий охоронець і каже: «Якщо не припините, я викличу поліцію!» Виявляється, я ломився у відділення банку. Мій офіс знаходиться на одні двері далі…

8. Давно купили синові гітару, жодного разу не чула, як він на ній грає, з цього приводу часто кричала на нього, мовляв, навіщо взяли, інструмент простоює. Вчора я занедужала і чоловік пішов за ліками, син, мабуть, подумав, що я теж пішла, взяв гітару і почав грати (мабуть, він завжди так робить). Він прекрасно грає романси і мені соромно, що всі ці роки я кричала на нього.

9. Почала зустрічатися з хлопцем, запросила до себе на романтичний вечір, але отруїлася сушами і всю ніч провела в туалеті. Думала, що все, стосункам кінець. Відкриваю двері, а його немає. Напевне, втік… Минуло хвилин 20. З’явився з таблетками, водичкою лікувальною і лимоном. Знайшов  в незнайомому місці цілодобову аптеку! Доглядав до ранку, поки я не заснула. Ліг зі мною в обіймах. Все-таки не виродилися справжні чоловіки!

10. Тиждень тому вийшла заміж. А сьогодні моя подруга залишилася у нас вдома переночувати. Прокинулася вночі від голосів. Чоловіка поруч немає, чую з сусідньої кімнати, де подруга ночує, голос чоловіка: «Та вона нічого не почує! Ну давай, чого ти!». Залетіла, увірвалася туди розлюченою фурією, вже готова вбивати… А вони там сидять в шахмати грають. Серйозно, в шахмати! Подруга якраз програла, і чоловік її умовляв виконати обов’язок того, хто програв і прокукарікати.

Джерело: Тутка

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: