«Прагнув грошей, брехав, бив і купував дешеве вино» – ексдружина Притули спростувала скандальне “інтерв’ю” про життя з колишнім

Днями мережею розлетілись цитати зі скандального інтерв’ю, яке нібито дала ексдружина кандидата в мери Києва Сергія Притули Юлія. Сама жінка спростувала те, що спілкувалась з журналістами “Zirki.info”, і зізналась, що з колишнім чоловіком лише посміялась з матеріалу.

На особистій сторінці у фейсбуці ексдружина Сергія Притули Юлія відреагувала на скандальне інтерв’ю, у якому нібито вперше наважилась розповісти про домашнє насильство і агресію колишнього та його надмірне прагнення грошей. Вона наголосила, що коментувати “гівностаттю в лайновиданні” не планувала, проте безліч людей повірили в псевдоматеріал і висловлюють їй співчуття в мережі, – пише 24 канал.

Юлія наголосила, що з Сергієм Притулою вони лише посміялись з інтерв’ю, яке покликане нашкодити його репутації перед виборами мера Києва.

ПРИМІТИВНЕ ТАКЕ ІНТЕРВ’Ю З ПОЗИЦІЇ ВІВЦЕЖЕРТВИ, З ГИДКИМИ ДЕТАЛЯМИ, ПРИМІТИВНА СПРОБА НАШКОДИТИ РЕПУТАЦІЇ… МЕНІ НЕ ДОВОДИЛОСЬ ДАВАТИ ЖОДНОГО ІНТЕРВ’Ю, ТИМ БІЛЬШЕ З ПРИВОДУ СВОЇХ СТОСУНКІВ, – НАПИСАЛА ЕКСДРУЖИНА ПРИТУЛИ.

Судячи з усього, колишнє подружжя, яке виховує спільного 12-річного сина Дмитра, у чудових стосунках, а політичні амбіції шоумена Юлія підтримує. Про це свідчить відкрита позиція жінки в соцмережах.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.