На допомогу Україні. Андрій Данилко виставив на аукціон Sotheby’s Rolls-Royce Фредді Меркурі

Андрій Данилко продає унікальний автомобіль — Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, що належав Фредді Меркурі й на якому легендарний музикант їздив до останніх днів життя. Він буде проданий на аукціоні Sotheby’s в Лондоні вже 5 листопада. Всі виручені кошти артист вирішив передати на створення сучасного центру реабілітації та протезування в Україні. Стартова ціна лоту на аукціоні визначена у 20−30 тис. фунтів-стерлінгів.

Джерело: НВ.

Андрій Данилко продає Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі (Фото:@пресслужба)Андрій Данилко продає Rolls-Royce Фредді Меркурі (Фото:@пресслужба)

За словами Андрія Данилка, колись він купив цей знаковий автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Але зараз, в складний для України час, вирішив, що сріблястий Роллс-Ройс стане інвестицією в майбутнє країни.

@пресслужба

Як повідомляють представники артиста, аукціонний дім не візьме свій відсоток, як це буває зазвичай, та всі 100% перерахує на благодійну мету — безоплатна допомога в Україні за найновішими медичними стандартами для дорослих і дітей, які постраждали внаслідок війни.

Перший сучасний реабілітаційний центр в Україні Superhumans розпочне роботу вже на початку 2023 року. Для будівництва команда Superhumans залучає підтримку благодійників з усього світу. Проєкт вже підтримали Стінг та його дружина Труді, британський бізнесмен Річард Бренсон, перша леді Олена Зеленська, американський актор Лієв Шрайбер, а відтепер — і новий амбасадор Андрій Данилко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.