Заради благодійності. Бельгієць вирушив у велопробіг зі Львова до Тернополя

Бельгієць українського походження Ярема Венгринович проводить велоподорож із Бельгії до України, аби допомогти дітям із Донбасу.

Про це повідомив Вголос з посиланням на Суспільне. 19-го вересня 23-річний хлопець вирушив зі Львова. Кінцевою точкою веломаршруту Яреми Венгриновича буде Тернопіль. Його батьки звідти родом.

«Я вже давно хотів теж робити щось, і як я вже хотів щось робити на благодійну організацію, то хотів вже щось гарне, велике зробити, щоб якісне було», – розповів велосипедист Ярема Венгринович.

Заради благодійності він подолає майже 25 00 кілометрів. Вирушив хлопець з Брюсселя 28 серпня. За 23 дні проїхав Німеччину, Австрію, Словаччину та Польщу.

Стільки ж часу тривав збір грошей для створення притулку дітям та матерям зі сходу України, які опинилися без житла, розповів директор благодійного фонду Сергій Лукашов.

«Наскільки ми знаємо, зараз він зібрав грошима під 10 тисяч євро і ще одягом, подарунками для дітей і сімей в Луганській області. Ще приблизно на 20 тисяч євро і все це ми повеземо туди, буде облаштований цей притулок, буде працювати багато років і врятує приблизно до 20 дітей щороку», – зазначив Сергій Лукашов.

Після Тернополя Ярема Венгринович поїде в Сєвєродонецьк, саме там мають створити дитячий притулок.

Нагадаємо, що на початку вересня у Львові відбувся жіночий костюмований велопарад «Міфічна Полтва». Його організувала Львівська асоціація велосипедистів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.