Якщо світла не буде понад добу: у львівських школах відкриють пункти обігріву. Адреси

Якщо в місті більше ніж добу не буде електропостачання та будуть проблеми з опаленням, заклади освіти не працюватимуть, а в їх приміщеннях розгорнуть пункти обігріву для мешканців.
Про це повідомили у Львівській міській раді — пише НТА.

Загалом на території Львівської міської територіальної громади є 118 шкіл, що обладнані металевими чи кахельними печами і мають генератори.

“Відтак у ці заклади освіти зможуть приходити мешканці, щоб зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити телефони”, – кажуть у мерії.

Загалом, у Львові планують поетапно розгортати пункти обігріву для населення. Вже є 18 локацій, де мешканці можуть у випадку відключень електроенергії, зігрітись чи зарядити телефони.

Один із них, що вже працює, — Центр Довженка у мікрорайоні Сихів. Цей пункт може прийняти одночасно 150 осіб. Тут є кілька генераторів, металева пічка, теплова гармата на дизелі та речі першої необхідності. Відвідати цей пункт обігріву можна щоденно з 10:00 до 19:00 год.

Якщо ситуація у місті погіршиться, й електроенергії не буде понад 24 години, у місті запустять другу хвилю і відкриють додатково ще дві сотні пунктів обігріву (куди й входять школи).

Як повідомляли у Львівській ОВА,  на Львівщині планують розгорнути понад 400 стаціонарних пунктів обігріву, які зможуть одночасно прийняти 70 тисяч людей. Такі пункти діятимуть в закладах соціальної інфраструктури і повинні мати укриття, джерела живлення, доступ до інтернету, продукти та воду, і в разі необхідності тут надаватимуть першу медичну допомогу.

Фото: Львівська міська рада

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.