Середа, 8 квітня

Як зміниться територія колишнього нафтомаслозаводу у Львові. Візуалізація

Будівництво охопить понад 65 тис. кв. м, із яких 41 тис. кв. м займатиме житло, а решту – віддадуть під громадську функцію.

На території колишнього Львівського нафтомаслозаводу на вул. Богдана Хмельницького, 207 збудують житловий квартал. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 27 грудня, пише Твоє місто.

Будівництво охопить понад 65 тис. кв. м, із яких 41 тис. кв. м займатиме житло, а решту – віддадуть під громадські приміщення, зокрема магазини, пральні та офіси. Минулого тижня виконком дозволив збудувати на території комплексу й дитсадок на 700 дітей. Для паркування мешканців 12-ти будинків облаштують підземний паркінг.

Висота будинків не має перевищувати 57,5 м, хоча висота різних будинків комплексу варіюватиметься від 13,5 м. Відсоток забудови земельної ділянки площею 4,4 га становитиме 33%.

Як зміниться територія колишнього нафтомаслозаводу у Львові. Візуалізація

Містобудівні умови та обмеження отримало ТзОВ «БК “Приватбуд-Львів”». Згідно з даними системи Youcontrol, компанія зареєстрована у Івано-Франківську. Її засновниками є Валерій Бурлак та Володимир Лучко. Натомість під час виконкому виступив представник будівельної корпорації «Ріел», яка також будує великий квартал із трьох житлових комплексів на території колишнього «Алмазінструменту».

Додамо, що дослідний нафтомаслозавод заснували у 1896 році як фабрику і рафінерію виробів із нафти. У 1999 році підприємство перейшло у колективну власність. У 2009 році суд ліквідував завод, а на майно наклав арешт.