Військова прокуратура Львівського гарнізону довела у суді, що військовослужбовець вчинив рецидив злочинів, – дезертира засуджено до реальної міри покарання

Франківським районним судом м. Львова до реального позбавлення волі засуджено дезертира однієї з військових частин Львівщини.

У ході розслідування, проведеного військовою прокуратурою Львівського гарнізону, встановлено, що винний громадянин до призову за мобілізацією вчинив умисний тяжкий злочин, за який був засуджений, та звільнений від відбування покарання з випробовуванням. Але вже під час проходження військової служби не виконав покладені на нього судом обов’язки та вчинив новий умисний злочин в умовах особливого періоду, передбачений ч. 3 ст. 408 Кримінального кодексу України (дезертирство, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

Враховуючи вказані обставини, Франківський районний суд м. Львова визнав громадянина винним та призначив остаточне покарання, з урахуванням частково невідбутого покарання за попереднім вироком, у вигляді позбавлення волі на строк 5 років 1 місяць.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.