На площі перед собором святого Юра у Львові відбулася символічна акція на честь чверті століття від дня приїзду Папи Івана Павла ІІ до міста. 22 червня учасники заходу висадили тюльпанове дерево як живий пам’ятний знак цієї історичної події.
Як повідомила пресслужба Львівської міської ради, до акції приєдналися Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор, адміністратор Архикатедрального собору святого Юра отець Роман Кравчик, голова Літургійної комісії Львівської Архиєпархії отець-доктор Іван Гобела, а також парафіяни та представники міських служб, пише Суспільне.
Після того, як дерево було висаджене, Митрополит Ігор поблагословив усіх присутніх. На знак пам’яті про подію кожен учасник отримав світлину понтифіка.
Ювілейні урочистості не обмежуються одним заходом — загалом до пам’ятної дати у місті організували близько ста різноманітних подій. Серед них — святкові богослужіння, кінопокази, велопрощa, флешмоб, фотовиставки, а також спеціальне погашення ювілейної поштової марки.