Понеділок, 22 липня

Відбувся обласний військово-польовий табір “Патріот”

11817269_959628540747674_3783693831621703247_nПонад півсотні юнаків допризовного віку та дівчат з Бродівського, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Миколаївського, Пустомитівського та Яворівського районів взяли участь у військово-польовому таборі “Патріот”, який відбувся з 31 липня до 2 серпня 2015 року на базі військового стрільбища у селі Раковець Пустомитівського району Львівської області. Організатором табору виступив Львівський обласний молодіжний центр спільно з управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Трьохденне таборування мало на меті ознайомити допризовну молодь з основами військової справи, цивільної оборони і медико-санітарної підготовки. У програмі табору відбулися заняття з тактичної, стройової та фізичної підготовки, а також ряд лекцій патріотичної тематики. Безцінний досвід та навики були передані юним патріотам від інструкторів табору – воїнів АТО, майстрів бойових мистецтв та сотників Самооборони Львівщини.

«Після Майдану, де панувала, неповторна епохальна атмосфера, люди розпорошилися і кожен, призабувши гасла революції Гідності, став жити сам по собі, – розмірковує учасниця табору «Патріот» Христина Кушнір. – А в цьому таборі ми відчули особливе єднання, осердям якого стали національні цінності», – ділиться Христина.

11836895_959628144081047_4749008027030643398_nОкрім основних елементів самозахисту, молодь мала можливість попрактикуватись і у таких  сферах як медична допомога, подолання смуг перешкод, нічні вартування. Усе це довершувала  дружня пісня біля ватри.

“Лише системна військова підготовка молоді дозволить гарантувати безпеку країни. Ми зробили основу, провели військово-польовий табір “Патріот”, вивчили потреби та зацікавлення молоді, врахували позитиви і негативи, а тепер плануємо впроваджувати системну реалізації військових таборів з метою вишколу молоді. Після проведення цього заходу хочемо висловити подяку коменданту табору Сергію Хараху та його помічнику Арсену Яценку, які віддали багато зусиль для успіху цього проекту,” – відзначив начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Ковальський.

Такі заходи, як вишкільний табір “Патріот”, дають можливість молоді набути основних навиків військової підготовки, а також забезпечити належний вишкіл та виховання патріотичного духу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.