В історичному центрі Львова збудують новий 6-поверховий готель: мерія дала “добро”. Візуалізація

884
Візуалізація майбутнього готелю на вул. Вороного

У п’ятницю, 6 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив детальний план території (ДПТ), що передбачає будівництво готелю на вул. Вороного поблизу готелю «Жорж» у Львові.

У проекті ДПТ, який розробили працівники ДП ДІПМ «Містопроект», вказано, що зараз ділянка, площею 0,1848 га, використовується як стихійний майданчик для паркування автомобілів. Натомість на цій ділянці заплановано звести готель зі знесенням нежитлової будівлі під №4 на вул. Вороного, пише zaxid.net.

Поверховість майбутнього готелю становитиме 6 поверхів. За попередніми підрахунками, у підземному паркінгу буде 64 паркомісця, а у готелі буде від 120 до 154 номерів.

Земельна ділянка, де заплановано зводити готель з підземним паркінгом
Земельна ділянка, де заплановано зводити готель з підземним паркінгом

Раніше ZAXID.NET писав, що наприкінці березня виконком ЛМР дозволивТзОВ «Ательєр» розробити детальний план цієї території. Однак тоді йшлось про будівництво багаторівневого паркнігу.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, основним видом діяльності цього підприємства є діяльність готелів. Кінцевими бенефіціарними власниками ТзОВ «Ательєр» є Шлапак Арсен Романович і Купибіда Назар Іванович.

Стежте за нами!