У центрі Львова ремонтують 120-річну підпірну стінку зі сходами

У дворі на вул. І. Франка у Львові ремонтують підпірну стінку між будинками №46-52. Цю стінку побудовали ще у 1904-1905 роках. Аварійний стан споруди підтвердила міська комісія з питань ТЕБ та НС, відтак на її ремонт виділили кошти з резервного фонду бюджету Львівської МТГ. Ремонтні роботи розпочали у квітні цього року, а завершити їх планують до середини липня. Про це повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Ремонт підпірної стінки на вул. Франка, 46-52 є технічно складним, оскільки його проводять у внутрішньому подвір’ї будинків. А це унеможливлює заїзд, а відтак застосування необхідної техніки. Існуючі сходи та підпірна стінка були збудовані в комплексі з житловими будинками ще в період 1904-1905 р. Також зверху знаходиться садочок», – повідомив Борис Березяк, начальник відділу відновлення житлового фонду департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Спочатку підрядна організація демонтувала старі аварійні сходи та підпірну стінку. А далі розпочалися поетапні роботи зі спорудження вже нових сходів та нової підпірної стінки. Роботи з облаштування стінки вже виконані у лівій частині подвір’я та частково – у правій частині.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.