У Львові зустрілися понад півсотні волонтерів “Громадянської позиції” із західного регіону України.

У Львові зустрілися понад півсотні волонтерів “Громадянської позиції” із західного регіону України. Обговорювали можливість створення  інформаційного центру волонтерської допомоги для потреб воїнів АТО. Волонтер із Яворівщини Ольга Фомкіна розповіла, що створити такий центр запропонував співкоординатор Громадянської позиції у Львівській міській раді Володимир Гірняк.

До слова, подібна організація вже давно працює й надає допомогу в правових моментах для учасників та сімей учасників АТО. Ознайомитись із її діяльністю, а також безпосередньо звернутись можна на їх сторінку у Фейсбук Громадська ініціатива “Центр правового захисту учасників АТО”.

За словами Ольги Фомкіної, до допомоги армійцям активно долучаються депутати міськради від «Громадянської позиції». Так, Володимир Гірняк і Юрій Кужелюк нещодавно допомогли зібрати кошти на автомобіль для 24-ої механізованої бригади.

Під час з’їзду волонтерів партії «Громадянська позиція» учасники також обговорили потреби армії та обмінялися досвідом допомоги  українським бійцям.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.