Понеділок, 24 червня

У Львові зупинять роботу фонтанів і вимкнуть підсвітку на фасадах

У Львові для економії електроенергії зупинять роботу фонтанів та вимкнуть підсвітку на фасадах будинків. Крім того, мешканців просять обмежити використання електроприладів у пікові години. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради — пише Суспільне.

Вуличне освітлення задля безпеки вимикати не будуть.

“Маємо переглянути свій підхід до використання електрики. Адже, з огляду на останні події в нашій державі – пошкодження електричних підстанцій ворогом, мусимо економно споживати електрику, щоб зменшити навантаження на всю енергетичну систему”, — каже заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За словами посадовиці, віялових відключень електроенергії у місті наразі не планують. Проте мешканців закликають ощадливо ставитися до споживання електрики та самостійно обмежити використання електроприладів у пікові години — з 8:00 до 11:00 вранці та з 17:00 до 23:00 ввечері.

“Якщо ми всі будемо дотримуватися порад і рекомендацій щодо використання електроенергії, будемо ощадними і економними, то зможемо пережити цей складний період, зможемо уникнути вимкнень електроенергії. Тому вартує, щоб кожен задумався, що краще – економити і бути зі світлом, чи не економити і бути без світла?”, — каже Ірина Маруняк.

Як повідомили у “Львівобленерго”, якщо навантаження на електромережі не зменшуватиметься, на Львівщині можливе введення графіків аварійних відключень для споживачів. Це робитимуть за прикладом інших областей України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.