Вівторок, 23 квітня

У Львові проводять ямковий ремонт доріг

У всіх районах Львова ремонтують гостро аварійні вибоїни. Зокрема, у Шевченківському районі до цього залучили чотири ремонтні бригади.

Про це Суспільному розповів керівник відділу комунального господарства Шевченківської РА Микола Бегей.

Володимир за кермом 22 роки. Чоловік каже, стан доріг у Львові незадовільний.

“Звичайно, що б’є по кишені. Стан доріг залишає бажати бути кращими, особливо на деяких вулицях. Таке враження, що вулиці не робилися не знаю ще з яких часів”, — каже львів’янин.

Водій Володимир, 31 січня 2024.
Водій Володимир, 31 січня 2024. Фото: Єлісавета Сілаєва / Суспільне Львів

Однією з таких вулиць є проспект Чорновола. Там тривають ремонтні роботи, каже керівник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Микола Бегей.

Микола Бегей, 31 січня 2024.
Микола Бегей, 31 січня 2024. Фото: Єлісавета Сілаєва / Суспільне Львів

“Це не є поточний ремонт, який роблять у весняно-літній період. Це ліквідація гостроаварійних вибоїн. Ті об’єми, які є в нас підготовлені на даний час на проспекті Чорновола, ми плануємо сьогодні повністю заасфальтувати, закрити. Наразі погодні умови нам дозволяють це робити й ми робимо”, — розповідає Микола Бегей.

На сайті Львівської міської ради повідомили, що такі роботи проводять у всіх районах міста. Комунальники щоденно об’їжджають території та вирішують, що ремонтувати першочергово.

Ями на дорогах виникають через зміни температурних режимів, розповідає голова громадської організації “Зручне Місто” Юрій Тер-Арутюнян.

“В будь-які шпаринки, які є в асфальтовому покритті, туди потрапляє вода. Вона замерзає, утворюється лід, розширюється, і може сприяти збільшенню тріщин, тріщини перетворюються на ями. Зробити повністю дорожнє покриття це краще, але й неймовірно дорого, довго. В нас немає можливості взяти й в один момент перекатати усі дороги міста”, — каже Юрій Тер-Арутюнян.

Навесні у Львові розпочнуть поточний ремонт доріг, повідомляють на сайті міської ради.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.