Понеділок, 22 квітня

У Львові подорожчає холодна вода

У середньому мешканці однієї квартири за місяць використовують приблизно 10 куб. води на місяць.

Із 22 вересня у Львові подорожчали тарифи на водопостачання та водовідведення. Відповідну постанову прийняла 17 вересня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Як пояснив у коментарі Tvoemisto.tv в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, для львів’ян водопостачання подорожчає приблизно на 2 грн на місяць. 

«ЛМКП “Львівводоканал” подав відповідні розрахунки, а у вересні комісія прийняла остаточне рішення про встановлення тарифів. Відповідно, зросте вартість основних складових – заробітна плата робітників та електроенергія. Самі ці два показники є збитковими для “Львівводоканалу”. Із чинним тарифом збитки становлять 15 млн грн, тож місто дотувало водоканал», – каже Олександр Одинець.

Нині тариф на водопостачання та водовідведення у Львові становить 14 грн 60 коп., а після подорожчання львів’яни платитимуть 16 грн, 04 коп.

За словами Олександра Одинця, в середньому мешканці однієї квартири за місяць використовують приблизно 10 куб. води на місяць.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: