У Львові на території видавництва «Вільна Україна» хочуть збудувати офіси із 3-поверховим паркінгом

710
Будинок преси – видавництво “Вільна Україна”. Фото 1980-х рр.
Будинок преси – видавництво “Вільна Україна”. Фото 1980-х рр.

Як виглядатиме споруда, визначатимуть на окремому конкурсі.

У Львові на території видавництва «Вільна Україна» хочуть звести висотний багатоцільовий офісно-комерційний центр та підземний багаторівневий паркінг на три поверхи.

Про це ішлося під час громадських слухань про внесення змін до детального плану територій у межах вулиць Янева, Стрийської, Володимира Великого й залізничної колії, повідомляє інформаційний портал депутатів ЛМР, пише Твоє місто.

Рішення про внесення змін до ДПТ ще 12 квітня ухвалив виконком ЛМР, замовником проєкту є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР.

За словами архітектора проєкту Романа Андрусишина, на території видавництва «Вільна Україна» хочуть спорудити висотний багатоцільовий офісно-комерційний центр із вбудовано-прибудованими об’єктами громадського призначення та підземний багаторівневий паркінг на три поверхи.

«Якщо натепер у Львові спостерігаються високі темпи житлового будівництва, то офісне будівництво відстає, навіть є дефіцит офісних приміщень», – каже Роман Андрусишин.

Як виглядатиме офісний центр, імовірно визначатимуть на спеціально оголошеному конкурсі.

Проєкт також передбачає реконструкцію вулиці Янева з розширенням дорожнього покриття та переміщенням її червоних ліній (земельних загального користування) на 18 м у сторону військової частини. Пропонується облаштувати додаткову смугу, що пропускатиме транспорт у піковий час.

Присутні на громадських слуханнях наголосили на тому, що потрібно зберегти зелений простір мікрорайону, залишити за зеленими насадженнями гарантований відсоток простору.

Громадське обговорення проєкту внесення змін до ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 13 жовтня. До цього часу включно можна подавати письмові зауваження та пропозиції до проєкту в управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку departmentofarchitecture.lviv@gmail.com.