Понеділок, 22 липня

У Львові громадські організації об’єднуються проти скандальних призначень посадовців

Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру було призначено Романа Степановича Мигаля на посаду першого заступника Держгеокадастру у Львівській області.

 

18 серпня о 10.00 біля будівлі ЛОДА громадські організації організують пікетування ЛОДА з вимогою скасувати  призначення Мигаля Романа Степановича на посаду першого заступника Держгеокадастру у Львівській області.

Цього чиновника неодноразово підозрювали у непрозорих схемах розподілу земельних наділів. Діяльність начальника відділу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Пустомитівському районі Романа Мигаля перевіряла Служба безпеки України за ініціативою Львівської ОДА.

«Як повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, порушення у земельних питаннях виявили у селі Раковець Пустомитівського району, 37 мешканців якого впродовж п’яти років не можуть отримати державні акти на землю.

«Свого часу частині мешканців Раковця помилково видали державні земельні акти на промислових землях, де ведеться розробка піщаного кар’єру. Суд прийняв рішення надати людям земельні акти на інші ділянки: щоб і люди могли використовувати землю за призначенням, і кар’єр отримав можливість продовжити розробку промислових площ», – розповів голова Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Говенко. Проте відділ Держгеокадастру у Пустомитівському районі дотепер не виконав рішення суду, а начальник відділу Роман Мигаль не вжив жодних заходів, щоб виправити помилки, допущені попереднім керівництвом.»

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.