Вівторок, 21 березня

У Львівській ОВА повідомили про роздачу повісток у розважальних закладах. Згодом інформацію видалили

У Львівській ОВА відбулася нарада стосовно мобілізації в області, за підсумками якої нібито вирішили, що працівники Нацполіції та територіального центру комплексування і соціальної підтримки проводитимуть рейди по розважальних та відпочинкових закладах. Однак у той же день новину із сайту видалили, хоча її вже встигла поширити низка ЗМІ.

Джерело: Tvoemisto.tv.

За початковою інформацією ЛОВА у такий спосіб планували актуалізувати дані військовозобов’язаних. У коментарі Tvoemisto.tv сьогодні у пресслужбі адміністрації зазначили, що ситуацію не коментуватимуть. Так само Tvoemisto.tv звернулося за коментарями до поліції Львівської області та Львівського обласного територіалього центру комплектування і соціальної підтримки, і їхні представники стверджують, що їм про це нічого не відомо. При цьому, як зазначали в публікації на сайті Львівської ОВА, на нараді були представники правоохоронних органів та військкомату.

У коментарі Tvoemisto.tv військовий комісар з Львівщини Олександр Тіщенко зазначав, що мобілізація в області продовжується. Оскільки військозобов’язані чоловіки не приходять до ТКЦ і СП та не уточнюють свої дані протягом років чи намагаються втекти від мобілізації, то їм доводиться вручати повістки на вулицях, у громадських місцях.

Нагадаємо, 24 лютого у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням в Україні ввели воєнний  стан та оголосили про загальну мобілізацію. На сьогодні по всій країні триває укомплектування особовим складом підрозділів ЗСУ та інших військових формувань. Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що продовження мобілізації в Україні залежатиме від перебігу війни. Більше про те, як відбувається мобілізація, кого можуть, а кого ні взяти до війська, читайте у матеріалі. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: