У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» відкрили сучасний рентген-кабінет. Фото

Для оновленого приміщення придбали високотехнологічний рентген-апарат вартістю 7,5 млн гривень.

Сьогодні, 22 грудня, у Львівському «Охматдиті» відкрили рентген-кабінет, оснащений сучасним рентген-апаратом. Його придбали за кошти Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021 – 2025 роки, а ремонт у приміщенні зробили за кошти лікарні та внески доброчинців.

За словами начальника Львівської ОВА Максима Козицького, закривати потреби медичних закладів Львівщини – пріоритет як і зараз, так і в майбутньому. 

Рентген Кабінет 7

«Впродовж 2022 року ми направили лікарні понад 25 млн гривень – на придбання двох мобільних рентген-апаратів та кисневої станції, ремонт бомбосховища та одного з відділень, заміну труб теплопостачання тощо. Цей рентген-кабінет – ще один важливий проєкт «Охматдиту». Будемо і надалі робити все, щоб дітки отримували якісні послуги, адже неможливо закрити абсолютно всі потреби за один рік. Дякую лікарям за невпинну роботу, наша місія – допомагати їм. Це було, є і буде пріоритетом для Львівщини», – наголосив Максим Козицький

Рентген Кабінет 10

Як зазначають працівники дитячої лікарні, новий рентген-апарат використовуватимуть кожного дня. Він не складний у використанні, під час обстеження лікарі можуть перебувати біля пацієнта або віддалено. До цього подібне обладнання в «Охматдиті» було застарілим або орендованим.

«Унікальність цього апарату в тому, що він найновішого покоління, японського зразка. Він має в рази менше променеве навантаження – в комплектування апарату входить відповідний лічильник, який його вимірює. Тобто це рентген-обладнання відповідає всім вимогам радіаційної безпеки, а також піднімає методику обстежень на новий рівень.

В дитячій практиці швидкість надання послуг має велике значення, адже важливо, щоб знімок не був розмитим та рухомим. Сучасне оснащення одразу передає ці зображення в онлайн-систему, а лікар бачить їх на своєму робочому місці», – розповів в.о. директора КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» Дмитро Квіт. 

Рентген Кабінет 5

Він додав, що у новому рентген-кабінеті будуть приймати понад 5 тисяч пацієнтів на рік з різними видами травм. Наприклад, новонароджених дітей з вродженими вадами розвитку, зокрема кишківника. 

Рентгенівський апаратно-програмний комплекс цифрової рентгенографії та скопії розрахований на 3 робочих місця для рутинного та спеціалізованого досліджень. Завдяки обладнанню можна використовувати прицільну рентгенографію, яка є затребуваною в пульмонології, ортопедії, травматології, гастроентерології та урології.

Рентген Кабінет 11

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.