У двох районах Львова прокладуть нові вулиці коштом забудовників

«Львівавтодор» отримав функції замовника на проектування і будівництво двох вулиць у районі Під Голоском та в районі Пасічної. Будівництво обох вулиць профінансують забудовники, які на цих вулицях будують житлові комплекси. Відповідні рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради у п’ятницю, 8 березня.

Джерело: ZAHID.NET.

Червоним кольором позначена траєкторія майбутнього проїзду між вул. Пимоненка і Пасічною

Перше рішення стосується будівництва проїзду від вул. Малоголосківської до проїзду Проектованого, 15. Розробкою проекту та визначенням підрядника буде займатися ЛКП «Львівавтодор». Профінансує ці роботи ТзОВ «Галицька будівельна гільдія». Компанія зареєстрована у 2011 році у Львові. Її власниками через АТ «Закритий недиверсифікований венчурний інвестиційний фонд “Меркурі”» є львів’яни Тарас Мужик, Олександр Криштофор і мешканець Оброшино Назар Буский.

Друге рішення стосується будівництва проїзду між вул. Пимоненка і Пасічною, що стане продовженням вул. Хлібної. Це будівництво профінансує ПП «Зодчий 2010». Компанія надала звернення, щодо продовження термінів виконання зобов’язань до 1 вересня 2024 року.

У 2021 році ПП «Зодчий 2010» отримало містобудівні умови та обмеження на будівництво житлових багатоповерхівок на вулиці Пимоненка. Як писало NGL.media, виданий дозвіл суперечить генплану Львова. Компанія заснована у 2011 році у Львові та через ТОВ «Лев Девелопмент» належить Василеві Левицькому та Олександрові Островському.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.