ТОП проблем Львова, які турбують містян

Транспорт, екологія та урбаністика – це головні питання, які турбують пересічних львів’ян. Такими є результати кампанії «Карта проблем Львова» активістів «ДемАльянсу», які впродовж двох місяців спілкувалися з мешканцями міста.

Кампанія стартувала в липні та завершилася наприкінці серпня. За два місяці активісти провели 20 акцій. Під час акцій мешканці різних районів Львова мали змогу вписати питання, яке їх турбує на «Карту проблем».

«Ми провели двадцять акцій для того, щоб побачити проблеми Львова з якими люди стикаються кожного дня. Мешканці нашого міста бачать, що ці питання можуть бути вирішеними, але за них ніхто не береться. Ми чули різноманітні думки, різноманітні проблеми і дуже багато було таких проблем, з якими ніхто не стикається у соціологічних опитуваннях: від поміняти мера Львова і владу в усій країні до найбанальніших – в якому саме під’їзді потрібно вкрутити лампочку», – розповів голова Львівської обласної організації політичної партії «ДемАльянс» Василь Івандівка.

За словами демальянсівців, вони уже визначили ТОП-10 проблем, з яких вибрали три найглобальніші. «Проаналізувавши результати 20 акцій ми визначили, що проблеми про які згадують люди умовно можна виділити у три групи: транспорт, екологія та урбаністика. З ними окремо ми уже будемо працювати і розгортати їх на більш детальні питання», – розповів один з організаторів кампанії Юрій Шивала.

За словами В. Івандівки, уже незабаром команда «ДемАльянсу» разом з експертами та жителями Львова спільно шукатимуть шляхи вирішення цих питань.

«Наступне, що ми робитимемо, це плануватимемо кампанію «Думай з ДемАльянсом». У рамках цієї кампанії заплановано уже багато різних проектів. Для початку це будуть відкриті дебати, розмови, зустрічі з експертами на яких якраз і говоритемо про ці проблеми, шляхи їх вирішення», – розповів В. Івандівка.

 

ТОП-10 проблем Львова, які турбують містян

Недосконала транспортна схема Львова та відсутність чітких графіків руху громадського транспорту.

Неприємний запах у місті

Надмірна завантаженість громадського транспорту.

Свавілля водіїв маршруток: не зупиняються пенсіонерам, порушують правила дорожнього руху, з’їжджають з маршрутів.

Недостатня кількість смітників у місті, відсутність урн для роздільного збору сміття.

Байдужість ЖЕКів: занедбані під’їзди, невідремонтовані будинки та недоглянуті прибудинкові території.

Надто мала кількість дитячих майданчиків і зон для занять спортом.

Проблеми з паркуванням: паркування на тротуарах, мала кількість паркомісць у центральній частині міста.

Мала кількість громадських туалетів у центрі міста та їх повна відсутність на околицях.

Непристосованість міста для людей з особливими потребами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.