ТОП-10 найочікуваніших подій цієї осені у Львові

Пропонуємо добірку особливих й атмосферних подій у Львові, які відбудуться цієї осені за версією 032.ua

Форум видавців

Форум видавців

З 13 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста, відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові». За 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів. Фокусна тема 24-го форуму – «Точка творення».

Коли? З 13 по 17 вересня.

Фестиваль “На каву до Львова”

Фестиваль “На каву до Львова”

Фестиваль “На каву до Львова” – це щорічне міське свято кави, що відбувається у Львові восени. В рамках фестивалю у центрі міста облаштовують ярмарок, проводять численні майстер-класи та обирають найкращу кав’ярню року.

Коли? 21-24 вересня.

Фестиваль бандури

Фестиваль бандури

У вересні у Львові вперше відбудеться фестиваль сучасної бандури. Впродовж чотирьох днів на 4 концертних майданчиках, 15 бандур-гуртів зіграють бандур-музику. А ще в рамках фестивалю у Львові відбудуться майстер-класи на Сихові та в центрі міста та концерти у сихівському трамваї #bandurSYHIVtram.

Коли? 7-10 вересня.

Свято Сиру і Вина у Львові

Свято Сиру і Вина у Львові

Уже традиційно восени у Львові відбудеться Свято Сиру і Вина, на якому представлять ярмарок фермерських продуктів, відбудуться дегустації від провідних винних брендів, а також відзначать День Сирника. Планується, що розпочнеться Свято Сиру і Вина із великої давильні винограду за участі відомих львів’ян.

Коли? 19 жовтня – 22 жовтня.

Фестиваль крафтового пива

Фестиваль крафтового пива

У Львові вже вдруге відбудеться фестиваль крафтового пива. Цього разу “Craft Beer & Vinyl Music Festival” матиме присмак свіжого хмелю. Детальна програма фесту буде відома уже згодом.

Коли? З 29 вересня по 1 жовтня.

IT.Arena

IT.Arena

Lviv IT Arena – найграндіозніша ІТ-подія Україна, яка об’єднує, програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, PMів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів для обміну досвідом та обговорення нових ІТ-трендів.

Масштаби Lviv IT Arena ростуть у геометричній прогресії, як наслідок – у 2016 році конференція зібрала понад 1800 учасників. Цього року програма “Lviv IT Arena” буде ще цікавішою ніж у попередні роки.

Коли? 29 вересня – 1 жовтня.

10 львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 2017

фестиваль короткометражних фільмів 2017

Wiz-Art — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. Щороку на фестивалі демонструють понад 100 найсвіжіших робіт короткого метру. Цього року він має відбутися у Львові в жовтні.

Коли? 11-15 жовтня.

Lviv Acoustic Fest 2017

Lviv Acoustic Fest 2017

Lviv Acoustic Fest заснований у 2013 році як найбільший акустичний фестиваль України. Організатори обіцяють, що цього року на фестивалі виступить багато цікавих гуртів.

Коли? 14-15 жовтня.

Львівський Тиждень Моди

Львівський Тиждень Моди

Уже в жовтні у нашому місті традиційно відбудеться Львівський Тиждень Моди, де українські і закордоні дизайнери представлять свої нові роботи.

Коли? 26-29 жовтня.

Фестиваль “Ніч у Львові”

Фестиваль “Ніч у Львові”

У листопаді у Львові уже традиційно відбудеться фестиваль “Ніч у Львові”. Під час фестивалю львів’яни та гості міста матимуть можливість відвідати понад 100 нічних екскурсій, театралізованих дійств, мистецьких перформансів у музеях, театрах, храмах, підземеллях, галереях тощо. Вхід на деякі заходи є платний, а на деякі безкоштовний.

Коли? 10-12 листопада.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.