Понеділок, 22 липня

Свято Хліба 2015 року – вже цієї неділі у Львові

У неділю, 16 серпня 2015 року, у Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» традиційно відбудеться «Свято хліба». Свято започатковане Громадською організацією «Гільдія приватних пекарів та кондитерів Львівської області» і вже стало улюбленим для львів’ян та гостей міста.

У програмі:

– виставка короваїв, дегустація хлібів, ексклюзивні новинки хлібних виробів,

виготовлених за давніми рецептами;

– виступи улюблених виконавців: чоловічий вокальний гурт «Гомін», вокальна

студія «Подих весни», фольк-рок гурт «Перебендя», вокальна формація «Madrigal Voices», барабанне шоу «Drums-band», кавер-гурт «Вікторія Бенд», рок-гурт «Джеки»;

– давній обряд «Обжинки»;

– квіткові композиції та майстер-клас від флорист-студії «Консуело»;

– щедрі подарунки для переможців конкурсів від партнерів та організаторів

свята;

– найрізноманітніші майстер-класи.

Головний дарунок для шанувальників свята – «коровай велетень» від традиційного партнера Торгової марки «Просто добрий хліб».

«Дитяча галявина» запрошує діток до участі у майстер-класах, конкурсах, вікторинах, бансах. Партнери свята приготували для дітей приємні несподіванки. Це свято є чудовою нагодою віддати шану святому хлібові та тим, хто його виготовляє.

Програма

11.00 Божественна літургія.

12.20 – Посвячення короваїв.

12.30-19.00 Концертна програма.

19.00 – Частування короваєм.

«Свято хліба-2015» відбувається за підтримки традиційного партнера – ТМ «Просто добрий хліб», галузевого партнера ТзОВ «Галицька здоба», мережевого партнера «Львівхолод» – Мережі магазинів «Рукавичка», надійного партнера ТМ «Рудь». Щорічно генеральним партнером свята є ПрАТ «Компанія Ензим» (ТМ «Львівські дріжджі»).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.