п`ятниця, 22 вересня

Щасливий татусь подякував поліцейським, які допомогли вагітній жінці швидко дістатися до пологового будинку у Львові

Оперативність поліцейських та людська небайдужість допомогли швидко супроводити до пологового будинку у Львові вагітну жінку, де вже менш ніж за годину вона стала мамою.

Батько новонародженого  хлопчика Volodymyr Barylo висловив подяку львівським поліцейським, завдяки яким подружжю вдалося своєчасно дістатися до пологового будинку.

«Хотів би через сайт «Варта 1» подякувати нашим львівським поліцейським (Toyota Prius, номерний знак 3768), які вчора,  28 квітня близько 18:00, дуже допомогли нам з дружиною вчасно дістатись пологового будинку на вулиці Батальній у Львові. Великий їм уклін, та подяка. Інспектори поліції заслуговують найкращих слів і, по можливості, премії від керівництва»,- зазначив  у зверненні до «Варта 1» Volodymyr Barylo.

Як повідомлялося, 28 квітня, близько 18-ї години, на лінію 102 зателефонував схвильований чоловік і повідомив, що везе з міста Золочів жінку, яка народжує. Він попросив патрульних зустріти їх через 15 хвилин у місті Винники і супроводити до пологового будинку на вулиці Джорджа Вашингтона.

Завдання отримав екіпаж 3 батальйону в складі інспекторів Романа Сікори та Ярослава Турківа. Вони одразу вирушили на зустріч автомобілю. Увімкнувши проблискові маячки синього та червоного кольорів і сирену, поліцейські супроводили автомобіль до медичного закладу.

Менш ніж за годину жінка народила хлопчика вагою 3150 грамів, ростом — 45 сантиметрів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.