Нідерландські інвестори вклали у вирощування салату на Львівщині €600 тис.

У Буську відкрили дві додаткові теплиці нідерландської компанії

Салат вирощують за технологією сухої гідропоніки

Салат вирощують за технологією сухої гідропоніки

3 квітня у місті Буськ на Львівщині відкрили другу чергу теплиць для вирощування салату компанії «Галіція Грінері». Інвестор з Нідерландів вклав у це 600 тисяч євро. На ці гроші спорудили дві теплиці, де вирощують різні види салату за методом так званої сухої гідропоніки. Про це повідомляє департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА.

У всіх теплицях компанії площею 4800 м² вирощують 6,5 тисяч кг салату або 45 тисяч штук на тиждень. Листовий салат різних видів вирощують за технологією сухої гідропоніки. ТзОВ «Галіція Грінері» єдине підприємство в Україні, яке вирощує салат за такою технологію.

Уже наступного року «Галіція Грінері» планує вирощувати також овочі.

Нідерландські інвестори вклали у вирощування салату на Львівщині €600 тис.У відкритті теплиці взяли участь посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхауер, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«На сьогодні попит на салат набагато більший, аніж постачання і мені здається логічним інвестувати у подальший розвиток виробництва та підприємства», ― заявив під час відкриття нової теплиці посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхауер.

Нагадаємо, ТзОВ «Галіція Грінері» – молоде підприємство з 100% іноземними інвестиціями. В 2015 році компанія завершила перший етап будівництва загальною площею 8 тис. м². У теплиці площею 4 тис. м² вирощують листовий салат різних видів за технологією сухої гідропоніки.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: