На вулиці Стрийській у Львові змінили схему організації дорожнього руху

На магістральній вулиці Стрийській у Львові змінили схему організації дорожнього руху та облаштували новий пішохідний перехід. Для збільшення пропускної здатності на перехресті з вул. Сахарова у напрямку до центру створили додаткову смугу для лівого повороту. А новий пішохідний перехід облаштували ближче до Академії сухопутних військ. Зміни погоджені міською комісією з безпеки дорожнього руху, повідомляє прес-служба ЛМР.

Джерело: ZAXID.NET.
Попередній пішохідний перехід погано проглядався через поворот

Додаткову смугу лівого повороту на вул. Сахарова облаштували під час планового ремонту покриття за допомогою розмітки.

«Додаткову смугу не будували, вона облаштована при плановому нанесенні розмітки і за мінімальних затрат. Такий перерозподіл цього простору полегшить поїдки тим водіям, які у пікові години їдуть в напрямку до центру міста», – пояснив в. о. начальника управління вуличної інфраструктури Павло Сирватка.

Через недостатню оглядовість з міркувань безпеки пішохідний перехід між Парком культури та Стрийським парком перенесли, а попередній ліквідували, повідомив керівник Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля. Також навпроти нового переходу облаштовано вхід у Стрийський парк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.