На урочистостях у Львівській політехніці побував Ігор Кондро

З нагоди Дня знань керівник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро завітав на посвяту в студенти Національного університету «Львівська політехніка».

Адже для студентів перший день вересня – початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей. Сьогодення ще раз доводить, що знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Й оволодіння знаннями є одним із пріоритетних завдань, що стоять перед нашою країною, яка захищає свій територіальний суверенітет та незалежність.

«Особливе вітання хочу адресувати першокурсникам, які тільки починають свій цікавий, водночас, нелегкий шлях до підкорення вершин нових знань. Переконаний, ваші таланти, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Бажаю, щоб зерна знань, які здобудете в стінах Львівської політехніки, зросли у ваших душах щедрим урожаєм мудрості та самовідданого служіння своєму народові. Адже студент завжди був авангардом української молоді і від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі в соціально-економічних реформах великою мірою залежить майбутнє нашої держави», –  Ігор Кондро.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.