Понеділок, 20 травня

На Сихові пропонують перепланувати частину вулиць. Як вони можуть змінитися

У Львові розробили проєкт «Перепланування вулиць Львова на безпечні та екологічно чисті». Він, зокрема, передбачає змінення планування транспортного вузла та пов’язаних із ним перехресть заїзду на проспект Червоної Калини із вулиці Хуторівка.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Згідно із плануванням, на вулиці пропонуть організувати єдину цілісну інфраструктуру для велосипедних маршрутів, розмежувати окремі ділянки пішохідних шляхів, велосипедних доріжок, встановити засоби заспокоєння руху на в’їзді в житлову зону. Окрім того, пропонують перенести пішохідний перехід на перехресті вул. Гната Хоткевича – проспекту Червоної Калини та зменшити кількість фаз роботи світлофору, а також перенести автобусну зупинку ближче до трамвайної у напрямку центру.

Щоб покращити умови для громадського транспорту на ділянці пропопонують організувати окремі заїзди для громадського транспорту з напрямку центру до вулиці Хуторівка, влаштували окрему фізично відділену смугу для громадського транспорту біля перехрестя; організувати більш зручний перетин перехрестя проспект Червоної Калини-вул. Гната Хоткевича.

Читайте також: На якому етапі реконструкція вулиць Шевченка і Пилипа Орлика та коли їх завершать

Для зменшення кількості транспорту на вулиці планують збільшити кількість смуг зі зменшенням їх шириниорганізувати окрему смугу для транзитного потоку та зменшити кількість фаз роботи світлофору.

Крім того, за проєктом перепланування, пропонують заборонити поворот з проспекту Червоної Калини на вулицю Чукаріна (виїзд з вул. Хуторівка) та надати альтернативу у вигляді використання окремої смуги громадського транспорту для повороту праворуч та окремої смуги для наступного розвороту. Для реалізації на ділянці встановлять розділові дорожні стовпчики для заборони повороту.

Навколо ТЦ «Шувар» у середньостроковій перспективі пропонують облаштувати квазікільце:

Окрім того у проєкті йдеться про організацію на проспекті Червоної Калини транзитного потоку – смуга руху на прямий трафік та для транзитних потоків, з якої дозволяється рух лише вперед та перебудова в сусідні смуги із забороною поворотів чи розвертання. На ділянці також пропонують облаштувати окрему смугу для громадського транспорту, паркувальні місця та висадково/посадкові зони.

Зокрема, пропонують зменшити кількість фаз роботи світлофору:

Зазначимо, що проєкт «Перепланування вулиць Львова на безпечні та екологічно чисті» фінансується Gap Fund, що є мультидонорською ініціативою Німеччини та Люксембургу, виконавцями якої є Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) у партнерстві з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Світовим банком (WB).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.