На Львівщині відремонтували понад 200 км доріг

Цього року у Львівській області здійснили капітальний ремонт понад 220 кілометрів доріг. Фінансовий ресурс, що затратили на роботи склав 1,5 млрд гривень. Про це Гал-Інфо повідомили на сьогоднішньому брифінгу щодо підсумків ремонтної кампанії на Львівщині 2021 року.

Юрій Бучко

Насамперед концентрували увагу на ремонті великих об’єктів, зокрема автошляхів:  

  • Рава-Руська – Гайок, 
  • Золочів – Красне,  
  • Стрілки – Новий Кропивник, 
  • Сокаль – Стоянів, 
  • Перемишляни – Чемеринці – Плугів.  

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, це саме ті дороги, які були зруйновані роками, але ними щоденно курсують тисячі автомобілів. 

“Цього року, ремонтуючи дорогу, одразу відновлювали і мости, які є на ній. Так, завершили ремонт 13 мостів із 16 запланованих. Найбільший – у Крушельниці. Ремонт трьох переправ на дорогах Східниця – Верхнє Синьовидне,  Пирятин – Гараєць та  Мшанець – Стрілки продовжимо у 2022-му”, – зазначив Юрій Бучко. 

Як додав заступник голови, наступного року планують залучити фінансовий ресурс, рівнозначний цьогорічній сумі, точно не менший. А також завершити ремонт доріг прикордоння, реалізувати “Мале карпатське коло”  і відремонтувати мостові переходи.

Нагадаємо, в проєкті “Мале карпатське коло” заплановані роботи на дорогах Славське – Хащованя, а у Славське – Вигода вони вже виконані. Як відомо, ПКД на будівництво двох нових доріг вже готові, тож розпочати будову планують весною.

“Наступного року основним проєктом буде Карпатське коло, орієнтовна вартість якого буде три мільярди гривень. Ну й те, що цього року підписано два меморандуми, один з яких – в активній фазі розробки на будівництво концесійної дороги, яка буде пролягати від Краківця до Львова, від Львова до Бродів та до Рівного. Це буде будівництво нової дороги за всіма високими стандартами європейської якості”, – наголосив керівник служби автодоріг Олег Береза.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: