п`ятниця, 12 квітня

На Львівщині планують розширити мережу дитячих будинків

Цьогоріч організовують для дітей, в тому числі ВПО, акцію «Літо без тривог».

Джерело: Tvoemisto.tv.

ФОТО УМОВНЕФото умовне

Про це йшлося на зустрічі керівництва Львівської ОВА з благодійниками фонду «Нові горизонти». Обговорили можливість створення центру підтримки сімей з дітьми та дітей евакуйованих з територій, де йдуть бойові дії. Про це повідомили у Службі у справах дітей Львівської області.

Також ще одним з напрямів співпраці є організація навчання стейкхолдерів щодо розвитку сімейних форм виховання. Не менш важливою є допомога фонду у процесі розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) у Львівській області з урахуванням будівництва відповідних приміщень.

Як і торік, благодійники фонду «Нові горизонти» спільно з Львівською ОВА організовують для дітей, в тому числі ВПО, акцію «Літо без тривог». Ця акція спрямована на те, щоб відволікти дітей від жаху війни та подарувати їм щасливі емоції. Упродовж минулого року діти відвідали парки розваг, майстер-класи, підкорювали гори та багато іншого. Цього року проєкт знову розпочне діяти за підтримки партнерів.

Нагадаємо, що будинок сімейного типу відкрили у Бродівській територіальній громаді Золочівського району. Туди на виховання та спільне проживання влаштували 4 дітей-сиріт, які є рідними між собою та одну дитину, позбавлену батьківського піклування. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.