Мерія Львова збирається знести незаконні забудови «Ірокса»

633
Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»
Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»

Міськрада Львова закликає львів’ян не купувати квартир у забудовника «Ірокс», об’єкти якого підлягають знесенню.

На засіданні виконкому в п’ятницю, 27 вересня, міський голова Андрій Садовий доручив підготувати звернення до Генпрокуратури щодо діяльності цього забудовника, пише zaxid.net.

Йдеться про ділянку на вулиці Шевченка,418, на якій вже височать готові багатоповерхівки і будуються нові. Після низки перевірок мерія вважає цю землю самозахопленою, а будинки — незаконними, оскільки вони не мають паспортів об’єктів і споруджені без дозвільних документів. Окрім того, частина ділянки перебуває у межах «червоних» ліній вулиць.

Також обласна та міська Інспекції Держархбудконтролю проведуть спільні перевірки недобросовісного забудовника. Тим часом компанія «Ірокс», як стверджують у ДАБІ Львова, захопила ще одну ділянку і готується розпочати нове будівництво.

«Принцип роботи цієї компанії — захоплюють майданчики, швидко будують, а потім продають об’єкти і створюють конфлікт в громаді. Ми готові приступити до фізичної блокади цього майданчика і взяття його під цілодобову охорону, щоб захистити інтереси територіальної громади міста Львова», — заявив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак.

З «Іроксом» місто судиться уже декілька років. У судових спорах з ним і мешканці довколишніх будинків. Вони, за словами посадовців, готові долучитися до позовів міської ради. Щоб не втрапити у халепу, варто користуватися сайтом із картою забудов, на якому можна отримати всю інформацію про ведення будівництва.