Вівторок, 27 лютого

Львівський аеропорт будуватиме новий термінал

Цього року частину рейсів перенаправлять у старий термінал.

Упродовж 2019-2022 років у львівському аеропорту планують суттєво розбудувати інфраструктуру. Про це під час прес-конференції повідомила директорка летовища Тетяна Романовська, пише Твоє місто.

У 2019 році запланували завершити будівництво об’єктів, які не закінчили під час підготовки до Євро-2012: реконструювати наявний пасажирський термінал (62,06 млн гривень) та аеродром (157,9 млн гривень). Крім того, за 67 млн грн будуватимуть новий аеровокзал. Як уточнила в коментарі Tvoemisto.tv речниця львівського летовища Ольга Ковалик, йдеться про новий термінал аеропорту.

Старий пасажирський термінал планують переобладнати під термінал підвищеного комфорту. Також до 2022 року в аеропорту збираються збудувати ангар, реконструюватиготель «Тустань», замінити світло-сигнальну систему РТО ІІ САТ, продовжити магістральну рулільну доріжку та збудувати вантажний термінал. Ці проекти реалізовуватимуть довше.

Додамо, що наступного року в аеропорту очікують збільшення пасажиропотоку ще приблизно на 600 тисяч пасажирів, оскільки керівництво летовища веде переговори з іноземними та українськими авіакомпаніями про запуск нових рейсів зі Львова, зокрема до США, Катару та країн Азії.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.