Понеділок, 27 травня

Львівські медики повернули до життя підлітка, який 38 днів був у комі після ДТП

16-річний Павло Мисько із Тернопільщини після жахливої ДТП впродовж двох місяців хапався за життя. Чотири зупинки серця, забій головного мозку, ушкодження печінки та відмова нирок — 38 днів у комі. Завдяки старанням лікарів зараз хлопець уже одужує. Цю історію «Варта 1» розповіли у прес-службі лікарні Святого Миколая — пише Lviv1256.

Надія то з’являлася, то вислизала. Але батьки юнака не переставали вірити, а лікарі— боротися за порятунок юного життя.

26 березня. День, який назавжди змінив життя родини Мисків. Павло за кермом мотоцикла. Раптом починається злива. Про зіткнення з автівкою хлопець уже не памʼятає. До тернопільської лікарні Павла привозять у критичному стані.

Чотири рази його серце зупиняється. Всі внутрішні органи пошкоджені. Селезінку доводиться одразу видаляти. Наступні кілька тижнів – у комі. А потім прихід до тями лише на кілька годин, відмова нирок і знову — кома.

З Тернополя важкого пацієнта перевозять до Львова. Бо тут — у дитячій лікарні Першого медоб’єднання — є обладнання, яке може врятувати хлопця. У Лікарні Святого Миколая за життя Павла бореться команда анестезіологів.

Юнака одразу підключають до апарату гострого гемодіалізу. День за днем спеціальне обладнання працює замість нирок хлопця. Очищає його кров від токсинів.

Якщо не було би такої можливості, могло б статися найгірше. Лікарям таки вдається запустити нирки.

Павло розплющує очі. Батько, який всі ці тижні доглядав за сином, поки дружина була з донькою, не міг повірити власним очам. Відтоді Павло щодня тішить успіхами своїх рідних. Він наново навчився самостійно тримати голову, їсти, сидіти та ходити.

За два місяці після потрапляння в ДТП Павло вперше побачився з сестричкою. Рідні приготували для нього сюрприз.

Вони увімкнули хлопцю пісню “Воїн”, яку він разом з сестрою записав напередодні нещасного випадку. Родина — знову разом.

Павло повернувся додому. Він відновлює сили та щодня маленькими кроками рухається вперед. Після повного одужання Павлика Миськи мріють про те, що зможуть знову всією родиною піднятися на Говерлу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.