Львівська пенсіонерка пожертвувала $1000 на створення київського громадського ресторану

Мешканка Рясного Теодозія Козій стала однією зі співзасновників громадського ресторану Urban Space 500, зробивши внесок розміром 1000 доларів. Про це 16 березня повідомила команда проекту на своїй сторінці у Facebook, пише zaxid.net.

Urban Space 500 – це громадський ресторан, прибуток від якого буде спрямований на неприбуткові громадські проекти. Перший такий заклад в Україні відкрили у 2015 році в Івано-Франківську – за цей час ресторан підтримав 60 громадських проектів. У вересні цього року Urban Space 500 запрацює у Києві. Для цього потрібно, аби 500 засновників внесли по 1000 доларів кожен. Згодом ця команда фундаторів й розподілятиме майбутній прибуток ресторану на громадські проекти.

Однією з таких засновниць стала львів’янка Теодозія Козій (або ж Бабця Дозя, як вона підписана на своїй сторінці у Facebook). Як йдеться у дописі на сторінці Urban Space 500, 89-річна жінка вирішила вкластись у відкриття ресторану разом із своїми онуками. Павло Дідула, онук Теодозії Козій, розповів ZAXID.NET, що це було сімейне рішення – зробити бабусю інвесторкою громадського ресторану.

«Оскільки це великий вклад, то ми скооперувались і прийняли рішення зробити це від її імені. Таким чином ми зробили бабцю рупором наших сімейних цінностей. Але це було і її рішення також», – розповів Павло Дідула.

Зазначимо, що зараз до проекту долучилось 434 учасники з необхідних 500. Серед фундаторів проекту – підприємці, громадські діячі, дослідники, журналісти, митці тощо. Urban Space 500 має відкритись у Києві 1 вересня 2018 року. Ресторан буде розташований на вулиці Бориса Грінченка, 9.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.