Понеділок, 17 червня

Змагалися понад 80 учасників. Базу відпочинку на Львівщині продали у 136 разів дорожче

28 жовтня відбувся онлайн-аукціон з малої приватизації комплексу бази відпочинку «Трембіта», що у селищі Верхнє Синьовидне Стрийського району на Львівщині. На торгах змагалася рекордна кількість учасників, а продали об’єкт у понад 136 разів дорожче від початкової вартості.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на «Prozorro. Sale»

Так, під час оголошення торгів Фонд держмайна встановив стартову очікувану вартість за невелику базу відпочинку у гірському селі у сумі 36,7 тисячі гривень. Взяти участь в аукціоні зголосилися аж 83 учасники, що стало рекордом на торгах з продажу держмайна. Через таку велику кількість аукціон завершився вже опівночі 29 жовтня.

Ось перелік учасників, які запропонували за об’єкт більше ніж один мільйон гривень.

У результаті троє учасників запропонували максимальну суму з різницею 1 гривня. Зокрема, ФОП Анжела Ковальчук, зареєстрована у Сокалі на Львівщині, пропонувала за комплекс 4 999 999 гривень. Ще одна підприємиця Валентина Потапник, також зі Сокаля, виставила пропозицію 5 000 000 гривень. До речі, раніше, у травні обидва ці ФОП змагалися за земельну ділянку у рідному місті.  

Переможцем торгів з продажу бази відпочинку у Верхньому Синьовидному став підприємець зі Львова Тарас Марусин – його пропозиція у сумі 5 000 001 гривень стала максимальною. За даними аналітичної платформи YouControl, основна його діяльність у сфері проводового електрозв’язку. Раніше він був одним із співзасновників ТзОВ «Конструкторське бюро «Монітор», але у липні 2020 року компанія припинила роботу.  

Наразі Фонд держмайна повідомив про намір укласти договір з переможцем аукціону з приватизації бази відпочинку «Трембіта».

Зазначимо, що комплекс бази відпочинку «Трембіта», що на вул. Зарічна, 18б у смт Верхнє Синьовидне, складається з шести спальних будиночків. Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 0,19 га.

Балансоутримувачем комплексу є філія «Управління «Укргазтехзв’язок» Акціонерного товариства «Укртрансгаз».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.