Сполучення «Львів – Трускавець – Східниця» відновили

На Львівщині відкрили рух для автомобільного транспорту тимчасовим мостовим переходом через річку Солониця. Це дозволило відновити пряме сполучення «Львів – Трускавець – Східниця».

ДжерелоTvoemisto.tv з посиланням на службу автомобільних доріг у Львівській області

«Тепер не потрібно буде направляти рух автомобілів комунальними дорогами міста Дрогобича. Адже об’їзний шлях аварійного моста сягав 7 – 8 км та спричиняв чимало незручностей для водіїв та місцевих жителів міста Дрогобич. Оскільки впливав на швидкість та безпеку руху, а також руйнування вулиць та комунальних доріг міста Дрогобич», – зазначив керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Олег Береза.

Зазначимо, що на цій ділянці змонтували металеву переправу типу acrow/bailey, передану нам Адміністрацією державних матеріальних резервів Чеської Республіки. Така переправа підходить для пересування важких транспортних засобів. Рух автомобілів переправою здійснюється у реверсивному порядку, який організовано за допомогою світлофорних об’єктів.

Нагадаємо, що на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква розпочали ремонтувати міст через річку Болотня поблизу населеного пункту Сілець. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.