На Львівщині відремонтують дороги до пункту пропуску Рава-Руська – Гребенне

Автомобільну дорогу Тернопіль – Львів – Рава-Руська до міжнародного пункту пропуску «Рава-Руська – Гребенне» капітально відремонтують.

Джерело: Бомок.

Як повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький, це зроблять в межах проєкту «Розвиток Транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)» між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Фахівці з ЄБРР уже провели аудит безпеки дорожнього руху, аналіз економічної доцільності інвестицій, екологічну та соціальну оцінку проєкту та вирішили спрямувати частину коштів на капітальний ремонт частини автомобільної дороги М-09.

Козицький зазначив, що дорога Тернопіль – Львів – Рава-Руська з’єднує Львів із Варшавою та є частиною Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T).

Автомобільна дорога Тернопіль – Львів – Рава-Руська, км 129+807 – км 191+877 була включена як компонент Кредитної Угоди з ЄБРР. На реалізацію перерозподілили €182 млн. Проєкт капітального ремонту впроваджуватиме Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

“Нагадаю, ще у 2020 році Україна та ЄБРР підписали Кредитну Угоду «Розвиток Транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)», але через початок повномасштабної війни реалізацію проєкту у запланованих обсягах призупинили”, – підсумував очільник Львівської ОВА.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.