Львівгаз тимчасово відключить частину будинків у Львові для встановлення лічильників (перелік адрес)

ПАТ «Львівгаз» тимчасово призупинить постачання газу до пяти будинків у місті Львові. Такий крок зумовлений виконанням робіт із вставнолення лічильників за безкоштовною програмою, які технічно можна обладнати лише у випадку зупинки постачання газу. У звязку з цим компанія надає перелік адрес та дати, де будуть проводитися відповідні роботи. ПАТ «Львівгаз» заздалегідь просить вибачення за незручності та сподівається на розуміння.

 

Зокрема, для виконання робіт із встановлення безкоштовних лічильників, постачання газу буде призупинено 26 серпня на вул. Горбачевського, буд. 15. 27 серпня вул. Шевченка, буд 136, 28 серпня вул. Антоновича, буд. 121. Раніше, 25 серпня подачу блакитного палива вже було призупинено на вул. Шевченка, буд.108 та вул. Шевченка, буд. 140.

Відновлення газопостачання відбудеться після встановлення лічильників усім споживачам. Тому для оперативного виконання роботи фахівці підприємства просять мешканців надавати доступ до своїх помешкань.

«Споживачам, які відмовляться від встановлення лічильника, або  не допустять до своїх помешкань, повторно проводитися роботи не будуть. Згодом, відповідно до закону про облік газу,  мешканцям, які не погодилися на безкоштовне встановлення лічильника та не встановили його самостійно, буде припинене постачання газу», – розповів заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів ПАТ «Львівгаз» Станіслав Улан.

Про встановлення безкоштовних лічильників газу ПАТ «Львівгаз» інформує споживачів заздалегідь, шляхом розміщення спеціальних оголошень. Окрмі того, до проведення роз’яснювальної роботи серед споживачів залучені представники районних адміністрацій. Спільно з фахівцями підприємства вони також будуть фіксувати факти усних відмов споживачів від встановлення безкоштовних лічильників та не допуск до помешкання для проведення відповідних робіт.

Нагадаємо, у 2015 році лічильники газу за безкоштовною програмою встановлюються споживачам, які використовують газ для підігріву води та приготування їжі. З оперативними графіками встановення лічильниів також можна ознайомитися на офіційному сайті lv.104.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.