Львів здобув право на проведення Літньої зустрічі центральноєвропейського регіону ІККА у 2017 році

У серпні 2017 року у Львові відбудеться літня зустріч центральноєвропейського регіону ІККА.  ІККА це найбільш важлива асоціація конференц-індустрії, членом якої із 2014 року є і місто Львів.

Очікується, що подію відвідають близько 70 членів організації з 17 країн світу, зокрема представники конференц-бюро, туристичного бізнесу та професійних асоціацій Австрії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Швеції тощо. Тож для міста Львова це чудова можливість продемонструвати європейським колегам потенціал Львова у сфері індустрії ділової гостинності, а також перейняти найкращий досвід своїх партнерів.

За словами Анни Гурської, голови центральноєвропейського регіону ІККА: “Львів це не тільки нова та багатообіцяюча дестинація, проте й активний учасник ІККА з самого початку членства в організації. Тому місто заслуговує на шанс показати свій величезний потенціал усім членам регіону”.

Проведення літньої зустрічі центральноєвропейського регіону ІККА у Львові матиме значний вплив на розвиток індустрії ділової гостинності не лише у місті, а й Україні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.