Львів’яни зареєстрували петицію проти гідравлічних випробувань

За добу петиція зібрала майже половину від необхідної кількості голосів.

У Львові зареєстрували петицію, яка передбачає припинити гідравлічні випробування та скоротити їх до тижня, внаслідок яких частина міста більше місяця не мають гарячого водопостачання, пише Твоє місто.

«Щороку у квітні-травні у Львові проводяться гідравлічні випробування, і вони тривають майже місяць, а то і більше. При цьому тижнями нічого не робиться взагалі, а потім все випробовується за якийсь тиждень. Просимо припинити це знущання з громадян міста, — в поєднанні з транспортною проблемою, коли десятки людей їдуть в транспорті, не маючи можливості зайнятися особистою гігієною, як належить, і прогнозом гарячої погоди, це перетворює Львів на містечко третього світу Азії або Африки», — йдеться у петиції.

За добу після реєстрації, зі 500 необхідних петиція набрала понад 250 голосів. Підписати її можна ще впродовж 59 днів.

Натомість заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак каже, що щорічні гідравлічні випробування теплових мереж — необхідні роботи, передбачені нормативними законодавчими документами України і є обов’язковими до виконання. За його словами, гідравлічні випробування є початком ремонтної кампанії, під час якої виявляють слабкі місця на трубопроводах опалення. Цього року після завершення гідравліки ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує провести заміну 15 км трубопроводів теплових мереж.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: