п`ятниця, 21 червня

Львів’янам зменшили нарахування за тепло і гарячу воду на 22%

За січень мешканці Львова заплатять сплатять менші рахунки, ніж планувалось

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 12 лютого прийняв рішення про зменшення львів’янам нарахувань за опалення і гарячу воду за січень. За перший місяць 2020 року мешканці Львова сплатять на 22% менше, ніж планувалось, пише zaxid.net.

Згідно з прийнятим рішенням, рахунки львів’ян за теплопостачання та гарячу воду за січень 2020 року зменшать на 22%. Таке рішення виконком прийняв у зв’язку із зниженням нарахувань за газ.

За словами заступниці міського голови з питань ЖКГ Ірини Маруняк, кожна сім’я у січні сплатить на 150-500 грн менше, ніж планувалось.

«Ми цим рішенням даємо вказівки ЛКП «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго», щоб видруковуючи платіжки людям за тепло, ціна була зменшила орієнтовно на 22%, враховуючи зменшення ціни на газ. Але в цьому тарифі закладена заробітна плата 5500 грн, а реально сьогодні є більше 10 000 грн. І нам треба буде з міського бюджету знайти 10 млн грн, щоб компенсувати втрати підприємств. Бо НКРЕ прийняла новий тариф для «Львівтеплоенерго», але не ввела його в дію. І ті кошти, що місто могло витратити, наприклад, на медичне обладнання, ми маємо скерувати на компенсацію, щоб люди могли отримати нормальну зарплату», – прокоментував рішення виконкому мер Львова Андрій Садовий.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: