п`ятниця, 21 червня

Львів’янам пропонують допомогти побудувати Північну об’їзну міста. Як долучитися

Північна об’їзна Львова з’єднає міжнародну трасу Київ-Чоп із трьома дорогами, що прямують зі Львова до кордону з Польщею.

Львів’ян закликають надавати свої пропозиції щодо будівництва автомобільної дороги «Північний обхід Львова» для подальшого їхнього врахування. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області, пише Твоє місто.

Пропозиції можна надсилати на електронну скриньку [email protected]. Наразі Служба автомобільних доріг у Львівській області розробляє проектно-кошторисну документацію.

Північний обхід матиме протяжність 24 км. На дорозі передбачено будівництво моста, трьох естакад та двох транспортних розв’язок у двох рівнях. Вона з’єднає міжнародну трасу Київ-Чоп із трьома дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею. Дорога має розвантажити Південний обхід Львова, зменшити кількість транзитного транспорту через місто і покращити екологічну ситуацію в регіоні.

За інформацією Служби автомобільних доріг, проектною організацією вже завершені польові топогеодезичні роботи по всій протяжності проектної ділянки і розробляються основні проектні рішення. З квітня року забезпечена співпраця проектантів з інженером-консультантом — компанією PPM Ltd. Розробка документації для майбутнього будівництва повинна бути завершена до кінця року.

Нагадаємо, Північний обхід Львова має стати частиною транснаціонального коридору Go Highway.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: