“Львів – у бік!” Російський журналіст запропонував розділити Україну між трьома державами (відео)

Топпропагандист Кремля Володимир Соловйов заявив, що майже вся територія України нібито має бути розділена між Росією, Угорщиною та Польщею.

Нахабний випад він озвучив під час суперечки зі скандальним українським гостем своєї передачі “Вечір з Володимиром Соловйовим” Олександром Охріменком, – пише obozrevatel.

Сутичка між ними почалася із наполягань Соловйова на тому, що Україна має визнати себе правонаступницею УРСР. Однак постійний спікер його ефірів Охріменко заперечив, що зараз Україна, як і Росія, є незалежною республікою. Він запропонував відставити в бік історію розваленого СРСР і жити у XXI столітті.

“Давайте тоді одразу подалі в бік: Крим – у бік, Донбас – у бік, незабаром Львів – у бік, території, які відійшли угорські, – у бік, території польські – у бік! А Росія є і буде завжди! Російська імперія повернулася, повернулася і повертається на повний зріст! І кожному в Україні, у кого є ілюзії, хочу порадити – читайте історію! Скільки було тих, хто дзявкає на Росію! І ось що цікаво – Росії тисячоліття!” – огризнувся Соловйов, зганьбившись псевдоісторичним твердженням про країну-агресора.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.