п`ятниця, 14 червня

Коли у студентів львівських вишів завершиться навчальний рік

Департамент освіти і науки Львівської ОДА рекомендує органам управління освітою і навчальним закладам у громадах закінчити навчальний рік 30 червня. Студенти львівських вишів здебільшого завершуватимуть навчання наприкінці червня.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Відтак, для бакалаврів та магістрів 1-го року навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка навчальний рік завершиться 30 червня. Майже на місяць раніше семестр закінчать студенти наукової магістратури – 31 травня.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ навчальний рік завершиться по-різному. Для студентів вишу останній день навчання припадає на 30 червня. Щодо курсантів, то вони завершуватимуть семестр в різні дати, що залежить від курсу навчання.

«Курсанти завершуватимуть семестр по-різному, це залежить від курсу. За попередньою інформацією деякі курси закінчать навчатися на початку липня, інші – в середині того ж місяця», – пояснили в пресслужбі ЛьвДУВС у коментарі Tvoemisto.tv.

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького навчальний семестр планують завершити 22 червня. Про це Tvoemisto.tv повідомили у відділі комунікацій вишу.

«Попередньо встановлена дата урочистостей з нагоди завершення навчального року 22 червня. Це ще не остаточно і варто розуміти, що йдеться саме про кінцеву дату. До цього будуть іспити і хтось може скласти їх швидше», – зазначили в університеті.

Виспускні урочистості в Українському Католицькому Університеті планують провести 1 та 2 липня

Інформацію щодо завершення навчального семестру у «Львівській політехніці» в університеті повідомлять згодом.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.