Коли львів’янам чекати снігу? Прогноз погоди на листопад

У листопаді, за прогнозом Українського регіонального центру з гідрометеорології, з небезпечних погодних явищ найбільш характерними є тумани, пориви вітру та ожеледиця на дорогах, налипання мокрого снігу, ожеледь, сильні опади.

львів сніг опера зима

Зростає імовірність утворення тимчасового снігового покриву переважно в другій та третій декадах місяця. Очікувана середня місячна температура повітря на рівнині 4º тепла, в горах  3º тепла. Очікувана кількість опадів на рівнині 44 мм, в горах 66 мм, повідомляє tvoemisto.tv.

«Погода в листопаді вже має багато спільного з зимою. В атмосфері відбувається встановлення характерних для зими циркуляційних процесів. Повторюваність холодних вітрів зі сходу є значно частішою, ніж влітку. Опади носять переважно облоговий характер, дощ переходить у мокрий сніг. В другій половині листопада зазвичай відбувається перехід середньодобової температури через 0°С в бік зниження. Ожеледь спостерігається 1 –  4 рази за місяць», – йдеться в повідомленні гідрометеорологічного центру.

Абсолютний мінімум температури повітря 18 – 24° морозу на рівнині, в горах – 26 – 27° морозу.  Абсолютний максимум температури повітря 21 – 24° тепла. За даними АМСЦ Львів, за останні 10 років середня місячна температура повітря коливалася від 0,6° тепла до 7° тепла. Місячні суми опадів коливалися від 1,0 мм до 107,4 мм. Найхолоднішим був листопад 2007 року з середньою місячною температурою повітря 0,6º тепла, а найтеплішим – листопад 2010 року, середня місячна температура повітря становила 7º тепла, при нормі 2,6º, інформує прес-служба ЛМР.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: