Футуризм. Як зміниться територія заводу «Кінескоп» у Львові. Візуалізація

1046
Як зміниться територія заводу «Кінескоп» у Львові. Візуалізація

Замість заводу у Львові з’явиться 14-поверховий бізнес-центр та житловий комплекс.

У Львові на території колишнього заводу «Кінескоп» планують збудувати комплекс багатоповерхових житлових будівель, торгово-розважальний центр та 14-поверховий бізнес-центр.

Про це йдеться в розробленому детальному плані території, пише Твоє місто.

Згідно з проектною документацією, на території заводу «Кінескоп» планують побудувати комплекс житлових багатоповерхових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на 150 паркомісць під ними.

В одній з житлових багатоповерхівок хочуть розмістити центр тимчасового перебування дітей на 40 місць.

 територія заводу «Кінескоп» у Львові

Також тут планують розмістити 3-поверховий торгово-розважальний комплекс та 14-поверхову будівлю бізнес-центру, висотою до 50 метрів. Загалом на проектованій території передбачають два підземних паркінги та наземні паркомісця на 500 автомобілів.

Термін реалізації детального плану території – 3-15 років. У першу чергу тут завершають будівництво житла.

Із 23 червня по 25 липня триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Антоновича, вул. Кульпарківської, вул. Героїв УПА (територія колишнього заводу «Кінескоп»). 16 липня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце проведення: актовий зал загальноосвітньої середньої школи № 51 (м. Львів, вул. Скісна, 1). Початок о 18:00.

Стежте за нами!