Вівторок, 21 травня

Додаток смартфона викликав «швидку» на місце ДТП без відома його власника

Персональний помічник смартфона викликав «швидку», коли його власник на мотоциклі потрапив у ДТП, і вказав координати, де сталася пригода. Коли медики прибули за викликом, мотоцикліст був здивований, бо не знав, що його смартфон передав центру екстреної медичної допомоги сигнал SOS.

Джерело: ZAHID.NET.

На щастя, мотоцикліст не отримав серйозних травм

Диспетчер Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф отримав виклик від Siri – персонального помічника гаджета: «Власник цього айфона потрапив в автоаварію і не реагує на свій телефон. Координати подання екстреного сигналу…і чітко вказав довготу і широту з похибкою 5 м», повідомили у Центрі.

Медики вирахували, звідки подано сигнал, і виїхали на виклик. За цими координатами перебував мотоцикліст, який потрапив в ДТП на одній із вулиць Львова. На щастя, він не отримав серйозних травм, його врятувала амуніція, тож допомога лікарів йому не знадобилася.

За словами лікаря з медицини невідкладних станів, який виїдждав на виклик, Ігоря Марчука, потерпілий був здивований, побачивши медиків, він не відразу зрозумів, що його смартфон подав екстренці сигнал SOS.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.