Чи готовий Львів до опалювального сезону та коли чекати тепла

Усі роботи із підготовки Львова до опалювального сезону завершаться орієнтовно за два тижні. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів виконувач обов’язків директора департаменту ЖКГ Львівської міськради Олександр Одинець.

«Зараз ми готові до опалювального сезону в середньому на 87%. Завершуються роботи на ТЕЦ-1 і роботи з перекладки мережі – було близько 3 км. Ще тривають роботи в котельні «Залізничтеплоенерго» на вул. Петлюри, 4а. Там роботи триватимуть і надалі, в опалювальний сезон вони увійдуть і так, бо мають резервні котли. Загалом всі серйозні роботи завершимо протягом двох тижнів», – говорить Олександр Одинець.

За його словами, у Львові є 154 джерела теплогенерації, що перебувають на балансі львівських комунальних теплопостачальних підприємств. Зараз підписуються акти їх готовності до експлуатації, а системи будинків заповнюються водою.

«В середньому системи заповнені на 54%. Я думаю, що протягом двох тижнів буде 100%. Працює робоча комісія, все за планом і графіком», – каже чиновник.

«Якщо раптом похолодає раніше, можливість подавати теплоносії все одно буде. Але ми моніторимо прогноз погоди – раніше не похолодає», – додає він.

Олександр Одинець зазначає, що бюджетні установи – школи, лікарні тощо – можуть отримати опалення раніше, ніж у місці розпочнеться опалювальний сезон. Для цього керівники закладів мають звернутись до міськради із відповідними заявами.

Нагадаємо, згідно з правилами надання послуг централізованого опалення, рішення про початок опалювального сезону ухвалює місцева влада. Ці ж правила визначають, що опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура повітря становить менше 8 градусів тепла протягом трьох діб поспіль.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: